Kocur napisał(a):

Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.
"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".
Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.
|
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.
Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.