Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 06.07.2015, 11:44
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".


Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 06.07.2015 o godz. 11:51.
Odpowiedz cytując