TSWthedues napisał(a):

|
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(
|
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.
"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".
Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.