Oficjalna pokazała nieco więcej ujawniając to zdjęcie
Mam na myśli rękawek. Pasek na rękawie ma być koloru czarnego, tak wynika z tego zdjęcia. A nie białego jak sugerował ten jakiś sklep internetowy.
Myślę, że będzie identyczna jak ta ze sponsorem "vodacom" z tej grafiki co wrzucił
Kapcok7. Tylko nieco ciemniejsza czerwień.