Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4228
Stary 06.07.2015, 11:11
Kapcok7 napisał(a):Wyświetl post
Legia nic nie pokazywała, wyciekło zdjęcie ich koszulki do internetu.



Swoją drogą to ten sam model który mamy dostać my, z tą różnicą że oni mają pasek, a my przejście między kolorami.

W przyszłym sezonie będzie to najpopularniejszy wzór Adidasa.


Oficjalna pokazała nieco więcej ujawniając to zdjęcie


Mam na myśli rękawek. Pasek na rękawie ma być koloru czarnego, tak wynika z tego zdjęcia. A nie białego jak sugerował ten jakiś sklep internetowy.

Myślę, że będzie identyczna jak ta ze sponsorem "vodacom" z tej grafiki co wrzucił Kapcok7. Tylko nieco ciemniejsza czerwień.
Odpowiedz cytując