Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71296
Stary 06.07.2015, 10:49
Kontrakt może i był przedłożony jednostronnie, ale przecież oboje: Sadlok i jego menadżer mogli jednostronnie przyznać w marcu, że nie interesuje ich świadczenie usług dla Wisła Kraków S.A. z powodu braku środków na koncie. Z niewolnika nie ma pracownika choćby był ulubieńcem jakieś części trybun - patrz sytuacja z Małeckim.

Najlepiej by było spłacić go i wysłać do klubów zagranicznych ofertę, która pozwalałby po sprzedaży zakontraktować jakieś porównywalnego do jego umiejętności stopera.
Odpowiedz cytując