Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kobold
Member
Od: 12.2010
Offline
#
71295
06.07.2015, 10:41
Kontrakt został przedłużony jednostronnie przez Wisłe była o tym mowa wiele razy.
Kobold
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kobold
Znajdź inne posty napisane przez Kobold