Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71292
Stary 06.07.2015, 10:28
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
po co do szefa?od razu do sądu pracy żeby wiedzieli że z tobą się nie pogrywa, wcześniej nagłośnij gdzieś sprawę że firma niewypłacalna a jak już odzyskasz swoje dukaty wrócisz na stanowisko i każdy będzie udawał że nic się nie stało szefostwo będzie się kłaniać codziennie a współpracownicy będą mieli w tobie idola.
nie od dziś wiadomo że Wisła ma zaległości względem piłkarzy, i pewnie też się upominają ale nie tak.
Pewnie wiedział, ale kontrakt przedłużył. I może przy podpisywaniu kontraktu dostał zapewnienie o wypłacalności wynagrodzeń, albo wkurzył się na odrzucenie oferty z 7egii. Nie było nas przy tym. Gość dostał ofertę, klub ją odrzucił, więc doszedł do słusznego z racji ekonomii wniosku, że kasę mieć muszą i się o nią upomniał. A, że w sposób mało elegancki... a może poszedł wcześcniej i powiedził co o tym myślii...
Powtórzę: nie było nas przy tym.
Gdyby nie wydział swojej przyszłości w Wiśle to nie przedłużyłby umowy.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując