|
Każdy kto będzie narzekał, że jest źle i trzeba zamknąć SA, ogłosić upadlość i zaczać od IV Ligii niech popatrzy na ten wynik. 3500 osób (a ch, liczmy 5k, może nie każdy dał 3pkt) - tyle poświęca 10min by oddać głos, który może dać 3mln zł. I NIC poza tym ich to nie kosztuje. Już widzę jak udałoby się odbudować klub od 4 ligii z takim zaangażowaniem.
|