wściekłe pięści węża napisał(a):

Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.
Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.
|
Eeee tam. Zaraz każdy napisze, że głosował za 3 punkty.