Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71287
Stary 06.07.2015, 09:53
Pozostaje zadać sobie pytanie o to z czyjej winy w blisko 800 tysięcznym mieście, na mecz Wisły decyduje się przychodzić około 10 tysięcy kibiców a brak jest poprawiających frekwencje widzów.
Widzów nie kibiców!!!

I odpowiedź na to pytanie powinna znaleźć się w wątku "Jak poprawić frekwencję?"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując