|
Pozostaje zadać sobie pytanie o to z czyjej winy w blisko 800 tysięcznym mieście, na mecz Wisły decyduje się przychodzić około 10 tysięcy kibiców a brak jest poprawiających frekwencje widzów.
Widzów nie kibiców!!!
I odpowiedź na to pytanie powinna znaleźć się w wątku "Jak poprawić frekwencję?"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|