piotrband napisał(a):

|
słuchy mnie doszły że Wisła dość intensywnie negocjuje z Mączyńskim i napastnikiem z 2 Bundesligi czy ktoś mógł by to potwierdzić
|
Wydaje mi się, że Twój kumpel wali ściemę z tymi wtykami, a poza tym wszystko to co napisałeś funkcjonowało już w prasie w zeszłym tygodniu.