Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17518
Stary 05.07.2015, 15:29
Stelio napisał(a):Wyświetl post
http://www.transfermarkt.pl/freddy-a...l/spieler/8518

Hmm, w sumie nie byle kto, jakieś tam poważne kluby miał w swojej karierze, nawet zaliczył kilka występów w reprezentacji USA a ma 26 lat, skonczyl mu sie kontrakt z FK Jagodina (I lia serbska) wiec wydaje mi sie ze spokojnie w naszym zasięgu. Co myślicie?
Taaa.. pamiętam jak w CM albo FM menagerze ściągnięcie do jako 16 latka do Wisełki to był świetny ruch
hehe kiedy to było. A chłopak chociaż nie wypalił z graniem w piłkę to pewnie w naszej lidze by się sprawdził.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując