Stelio napisał(a):

http://www.transfermarkt.pl/freddy-a...l/spieler/8518
Hmm, w sumie nie byle kto, jakieś tam poważne kluby miał w swojej karierze, nawet zaliczył kilka występów w reprezentacji USA a ma 26 lat, skonczyl mu sie kontrakt z FK Jagodina (I lia serbska) wiec wydaje mi sie ze spokojnie w naszym zasięgu. Co myślicie?
|
Taaa.. pamiętam jak w CM albo FM menagerze ściągnięcie do jako 16 latka do Wisełki to był świetny ruch

hehe kiedy to było. A chłopak chociaż nie wypalił z graniem w piłkę to pewnie w naszej lidze by się sprawdził.