Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71280
Stary 05.07.2015, 14:31
mistico napisał(a):Wyświetl post
wszystkim, którzy czepiają się Sadloka za to, że złożył taki wniosek, proponuję udać się w swojej firmie do szefa/kierownika i powiedzieć - Szefie, kocham tą firmę, możecie mi nie płacić, to bez znaczenia. Kocham to co robię i dam z siebie 100%, nawet jeśli zapłacicie mi raz na pół roku

i jeszcze jedno, NIGDY nie dowiemy się jak zachowaliby się inni zawodnicy z tej wielkiej Wisły (sprzed 10 lat), gdyby nie płacono im na czas. Wymagamy tyle co kiedyś, a dajemy tyle co nigdy...
Bardzo dobrze powiedziane, wymagamy poświęceń dla klubu od zawodników którzy nie są z nim emocjonalnie związani i nie dostają nawet pensji na czas, nie mówiąc już o walce o najwyzsze cele. Zawodnik przywiązuję się do klubu pod warunkiem, że ten da mu szanse na osiągnięcie czegoś wielkiego, tak jak wszyscy zawodnicy sprzed kilkunastu lat przywiązali się do Wisły ze względu na bardzo dobre warunki finansowe, ciągłą walkę o najwyższe cele, jak i przez to, że dzięki Wiśle mogli przeżyć coś co nie byloby im dane w żadnym innym Polskim klubie, popatrzcie się na siebie, łatwo nam oceniać bo jesteśmy kibicami Wisły, ale co jeśli któryś z Was bylby pilkarzem dajmy na to takiej Pogoni czy Jagielloni, gdyby Wam nie płacili to też jako kibice Wisły oddawalibyscie serce za te kluby? no właśnie...
Odpowiedz cytując