Panowie,
Polecę trochę prywatą, ale mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali
Startujemy z KURO autoSPA w nowym miejscu, pod najlepszym adresem w mieście czyli R22
Zrewitalizowaliśmy tereny położone obok boiska treningowego, kompleksowo zadbaliśmy o to miejsce i powolutku zaczynamy się tutaj rozkręcać
Mam nadzieję, że będziecie wpadać w odwiedziny, czy to na usługi, czy też po prostu na pogaduchy, albo na tzw. "Wash it Days" kiedy to będziecie mogli sami zadbać o swoje furki (z naszą niewielką pomocą

)
Zapraszam na nową lokalizację, wjazd od ul. Chodowieckiego
No i dla leniwych:
www.fb.com/kurodetailing
www.kurodetailing.pl
Do zobaczenia
ps.
Kocur, MatMario - po starej znajomości pokażcie no się na r22, coś dla Was mam

