Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 05.07.2015, 14:30
Panowie,

Polecę trochę prywatą, ale mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali

Startujemy z KURO autoSPA w nowym miejscu, pod najlepszym adresem w mieście czyli R22

Zrewitalizowaliśmy tereny położone obok boiska treningowego, kompleksowo zadbaliśmy o to miejsce i powolutku zaczynamy się tutaj rozkręcać

Mam nadzieję, że będziecie wpadać w odwiedziny, czy to na usługi, czy też po prostu na pogaduchy, albo na tzw. "Wash it Days" kiedy to będziecie mogli sami zadbać o swoje furki (z naszą niewielką pomocą )

Zapraszam na nową lokalizację, wjazd od ul. Chodowieckiego

No i dla leniwych:
www.fb.com/kurodetailing
www.kurodetailing.pl

Do zobaczenia

ps.
Kocur, MatMario - po starej znajomości pokażcie no się na r22, coś dla Was mam
Odpowiedz cytując