Wyświetl pojedynczy post
sorino
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71277
Stary 05.07.2015, 13:21
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Sadlok zrobił bardzo dobrze.
Dał Wiśle czas do namysłu. Przecież mogl spokojnie poczekać 2-3 tygodnie i złożyć wniosek o rozwiazanie kontraktu. Jak Wilk.
Wisła musi mu zapłacić i lepiej jak zapłaci teraz i bedzie mogła korzystać z jego usług niż bedzie musiała zapłacić za pare miesięcy bo dług cudownie nie zniknie wraz z piłkarzem.
Ci co piszą o zgnojeniu w rezerwach chłopaka chyba maja nierówno pod sufitem.
Zrobił dokładnie to samo co Wilk, z tym że przedtem klub miał 30 dni na spłatę zaległości, a teraz ma 14 dni, bo się przepisy zmieniły. Nie można rozwiązać sobie kontraktu bez wcześniejszego wezwania do zapłaty. Tak zrobił wcześniej Wilk i tak zrobił teraz Sadlok.
Ostatnio edytowane przez sorino : 05.07.2015 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując