Moim zdaniem jego agent robi zbędny szum. Swoją droga, ukazał się ostatnio wywiad z Mrazem (
http://weszlo.com/2015/07/04/u-lencz...e-mial-to-cos/) gdzie mówi, że do Wisły szedłby tylko wtedy, gdyby odszedł Sadlok, znaczy się były plany sprzedania go, ale najprawdopodobniej Mraz skiepścił przechodząc od razu do Piasta, więc postanowiliśmy zatrzymać Maćka.