Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71276
Stary 05.07.2015, 12:52
Moim zdaniem jego agent robi zbędny szum. Swoją droga, ukazał się ostatnio wywiad z Mrazem (http://weszlo.com/2015/07/04/u-lencz...e-mial-to-cos/) gdzie mówi, że do Wisły szedłby tylko wtedy, gdyby odszedł Sadlok, znaczy się były plany sprzedania go, ale najprawdopodobniej Mraz skiepścił przechodząc od razu do Piasta, więc postanowiliśmy zatrzymać Maćka.
Odpowiedz cytując