Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71274
Stary 05.07.2015, 11:59
Sadlok zrobił bardzo dobrze.
Dał Wiśle czas do namysłu. Przecież mogl spokojnie poczekać 2-3 tygodnie i złożyć wniosek o rozwiazanie kontraktu. Jak Wilk.
Wisła musi mu zapłacić i lepiej jak zapłaci teraz i bedzie mogła korzystać z jego usług niż bedzie musiała zapłacić za pare miesięcy bo dług cudownie nie zniknie wraz z piłkarzem.
Ci co piszą o zgnojeniu w rezerwach chłopaka chyba maja nierówno pod sufitem.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując