|
Sadlok zrobił bardzo dobrze.
Dał Wiśle czas do namysłu. Przecież mogl spokojnie poczekać 2-3 tygodnie i złożyć wniosek o rozwiazanie kontraktu. Jak Wilk.
Wisła musi mu zapłacić i lepiej jak zapłaci teraz i bedzie mogła korzystać z jego usług niż bedzie musiała zapłacić za pare miesięcy bo dług cudownie nie zniknie wraz z piłkarzem.
Ci co piszą o zgnojeniu w rezerwach chłopaka chyba maja nierówno pod sufitem.
|