MichaelMyers napisał(a):

|
Swietny pomysl,wyslijmy Sadloka do rezerw i grajmy Burliga, ktory zawalil nam 80% bramek odkad gral tam na LO, ciekawe, kto powazny tu bedzie podpisywal kontrakt jak tak beda robic.Sadlok ma na glowie granie przekazal sprawe swojemu menadzerowi i tyle, od tego go ma.Wisla tu moze tylko zaplacic i przeprosic za zwloke bo 100% racje ma pilkarz.
|
tak, a potem wpłynie kilkanaście podobnych wniosków a na mecze będziemy wystawiać trampkarzy haha ty to masz łeb na karku

chłop zadebiutował 3 miesiące po podpisaniu kontraktu, teraz po roku gry w Wiśle przedłużył kontrakt 3 miesiące temu i płacze że ma zaległości.śmiech na sali z takimi wkładami do koszulek.Sadlok WON