gaudi10 napisał(a):

|
Spłacić zatrzymać zmiękczyć odesłaniem do rezerw - kto ma zapłacić za niego to zapłaci i puścić bez żalu...
|
Swietny pomysl,wyslijmy Sadloka do rezerw i grajmy Burliga, ktory zawalil nam 80% bramek odkad gral tam na LO, ciekawe, kto powazny tu bedzie podpisywal kontrakt jak tak beda robic.Sadlok ma na glowie granie przekazal sprawe swojemu menadzerowi i tyle, od tego go ma.Wisla tu moze tylko zaplacic i przeprosic za zwloke bo 100% racje ma pilkarz.