Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71271
Stary 05.07.2015, 02:12
gaudi10 napisał(a):Wyświetl post
Spłacić zatrzymać zmiękczyć odesłaniem do rezerw - kto ma zapłacić za niego to zapłaci i puścić bez żalu...
Swietny pomysl,wyslijmy Sadloka do rezerw i grajmy Burliga, ktory zawalil nam 80% bramek odkad gral tam na LO, ciekawe, kto powazny tu bedzie podpisywal kontrakt jak tak beda robic.Sadlok ma na glowie granie przekazal sprawe swojemu menadzerowi i tyle, od tego go ma.Wisla tu moze tylko zaplacic i przeprosic za zwloke bo 100% racje ma pilkarz.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 05.07.2015 o godz. 02:16.
Odpowiedz cytując