gaudi10 napisał(a):

Spłacić zatrzymać zmiękczyć odesłaniem do rezerw - kto ma zapłacić za niego to zapłaci i puścić bez żalu...
Ja jednak z innej beczki kto to jest ( że na kartce zapisałem a na 90 minut ujęty ) Kais Al-Ani... bo raczej polskie to nazwisko nie jest...
|
Wychowanek, bramkarz chyba z Akademii