Tzn możesz podać przykład że np Bayern płaci Hercie żeby z Borussią zagrała najlepiej jak potrafi?

I jakiś przykład z sędziami też by się przydał, jak to sędziowie w jakiejś zachodniej lidze pomagają zdobyć jednej z drużyn kilkanaście pkt w sezonie tylko swoimi decyzjami.