Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17516
Stary 04.07.2015, 13:53
Mysciak --------------------- Słuchaj Ty jesteś normalny czy się leczysz ,a nie daj BOŻE Ci za to płacą Na tym FORUM jest taki co dostał mieszkanie od WUJASZKA CUPIAŁA . I dziwić się ze klub upada ,a kibice cieszą się jak debile . Wisła pieniądz z transferów nawęd nie zobaczyła.
Odpowiedz cytując