Merkury napisał(a):

Dzisiejszy sparing podobnie zresztą jak poprzedni wskazuje na to, że zawodnicy są pod formą jak również o braku zgrania w drugiej linii, co oczywiście da się akurat wytłumaczyć. Niestety to kolejne spotkanie, w którym widoczny jest brak jakości w drużynie, braku zawodnika, na którym można by było opierać grę w lidze. Ekstraklasa startuje za dwa tygodnie, bez wzmocnień na pozycji napastnika, skrzydłowego i lewego obrońcy (w przypadku odejścia Sadloka) wygląda to na dzień dzisiejszy bardzo mizernie. Do tego trzeba dodać, iż z DG77 i Sarkiego przez jakiś czas nie będziemy mogli korzystać.
Zastanawiam się widząc kolejny sparing, co oni trenują w ciągu tygodnia bo na prawdę albo to jest problem z głową albo z umiejętnościami, żeby robić wciąż te same błędy etc..
|
Albo po prostu są po ciężkich przygotowaniach...
Ktoś mądrze wstawił tutaj wyniki sparignów z pierwszej zimy Maaskanta. W dupę dostawaliśmy strasznie, a potem zdobyliśmy mistrzostwo. Poczekaj z biadoleniem do 5. kolejki, wtedy można będzie wyciągać wnioski.