Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71262
Stary 04.07.2015, 08:40
picasso napisał(a):Wyświetl post
owszem.tylko obecnośc Sadloka nie gwarantuje juz nic .skoro zarzucił focha to nie będzie z neigo pożytku...co zresztą runda wiosenna dobitnie pokazła.
A jakies przyklady ze z takiego zawodnika nei ma pozytku. skad ten wniosek?
Odpowiedz cytując