Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71258
Stary 03.07.2015, 22:22
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Za mało ludzi jest z tyłu. Kartki, kontuzje, a obrona to kluczowa sprawa. Jeśli Sadlok odejdzie zostaje tylko 4 obrońców + nieograny Żemło. A tak to jest dwóch stoperów + Żemło, dwóch na boki i jeden mogący grać z lewej i jako stoper.
owszem.tylko obecnośc Sadloka nie gwarantuje juz nic .skoro zarzucił focha to nie będzie z neigo pożytku...co zresztą runda wiosenna dobitnie pokazła.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując