Dzimi napisał(a):

|
Za mało ludzi jest z tyłu. Kartki, kontuzje, a obrona to kluczowa sprawa. Jeśli Sadlok odejdzie zostaje tylko 4 obrońców + nieograny Żemło. A tak to jest dwóch stoperów + Żemło, dwóch na boki i jeden mogący grać z lewej i jako stoper.
|
owszem.tylko obecnośc Sadloka nie gwarantuje juz nic .skoro zarzucił focha to nie będzie z neigo pożytku...co zresztą runda wiosenna dobitnie pokazła.