Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
17510
03.07.2015, 21:43
Chodziło mi bardziej o okres Valxovski, gdzie była kasa ze sprzedaży paru zawodników i została przejebana na kontrakty dla dziad(k)ów
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak