|
Dziwie się, że Wisła nie chciała go sprzedać Legii za 300 tys euro ( bo czytałem, że tyle dawała). Win win, pozbywamy się gościa z tych co ma jeszcze wysoką pensję chyba ( jeśli nie to poprawcie) i dostajemy trochę kasy na oddech. Akurat na PO może grać Jović a na LO Burliga więc nawet po odejściu Sadloka byłoby ok.
|