Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17508
Stary 03.07.2015, 21:10
Tak na marginesie coraz bardziej podoba mi się polityka transferowa Lechii. Po wagonach zawodników już w poprzedniej rundzie zaczęli robić transfery na jakość ( Mila, Gerson itp.) a teraz ten gość wydaje się na papierze spoko, wykupili Colaka, który bądź co bądź jest solidnym i młodym napastnikiem. Oby tak dalej.
Czemu Wisła nie mogła tak rozporządzać kasą jak teraz Lechia, gdy ją miała :/
Odpowiedz cytując