|
Tak na marginesie coraz bardziej podoba mi się polityka transferowa Lechii. Po wagonach zawodników już w poprzedniej rundzie zaczęli robić transfery na jakość ( Mila, Gerson itp.) a teraz ten gość wydaje się na papierze spoko, wykupili Colaka, który bądź co bądź jest solidnym i młodym napastnikiem. Oby tak dalej.
Czemu Wisła nie mogła tak rozporządzać kasą jak teraz Lechia, gdy ją miała :/
|