Jaroo1 "Duda wygrał wybory prezydenckie nie dlatego, że miał poparcie wyższe od Bronka o 6% tylko pewnie o około 26%
J" Dopiero takie coś spowodowało, że nie dało rady sfałszować wyborów i musieli oddać koronę PiSowi.
ach te teorie spiskowe

, ale tak to wyglądało, końcowy wynik też był raczej inny, obecnie urbanoplatfusiarnia nie ma więcej niż 15 %, co do rumuna petru zważ że nigdy nie miał żadnego poparcia, był po prostu sztucznie napompowany, nikt nie wie i nie wiedział kto to petru czy jakaś nowoczesna czy czerska.pl