Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17507
Stary 03.07.2015, 18:52
Cytat:
Chorwacki obrońca Mario Maloca został nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk. Były zawodnik Hajduka Split podpisał z biało-zielonymi trzyletni kontrakt. To trzecie wzmocnienie klubu znad morza.

Mario Maloca urodził się 4 maja 1989 roku. Mierzy 190 centymetrów wzrostu i jest środkowym obrońcą. Na swojej pozycji będzie konkurował z Rafałem Janickim oraz z Gersonem, który obecnie leczy kontuzję. Jest on wychowankiem klubu NK Zagrzeb. Grał też w Interze Zapresić i Kemenu Ingrad.

Od sezonu 2007/08 Mario Maloca występował w Hajduku Split, a od 2012 roku był kapitanem jednej z najsłynniejszych chorwackich drużyn. Jego aktualny kontrakt obowiązywał do 30 czerwca 2016 roku, więc biało-zieloni musieli za niego zapłacić. W ubiegłym sezonie piłkarz, który podpisał trzyletni kontrakt z Lechią Gdańsk zagrał w 28 meczach, w których strzelił jednego gola. Łącznie w Hajduku wystąpił 227 razy i strzelił osiem bramek. Ma za sobą trzydzieści meczów w europejskich pucharach.
http://www.transfermarkt.de/mario-ma.../48873#subnavi

kilka razy proponowałem tu tego typa, zobaczymy
Odpowiedz cytując