Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22513
Stary 03.07.2015, 17:57
element napisał(a):Wyświetl post
Sadlokowo nie chodzi o to, że mu nie płacą. Bo mu płacą, tylko jakąś część mu zalegają. To nie jest tak, że piłkarze nie dostają pieniędzy. Dostają i to 50 razy więcej od Was.
Tu w ogóle nie chodzi o pieniądze.
Sadlokowi chodzi o to, żeby odejść z Wisły jak najszybciej. I jedynym rozwiązaniem dla niego jest dowalenie klubowi (najlepiej publicznie), że niby zaległości itp.
Wtedy rozwiąże kontrakt i pójdzie tam gdzie mu pasuje.
Cwany lis z niego, wie co robi. Dla niego Wisła to tylko miejsce pracy i ma na nasz klub wyj.ebane po całości. Także nie oczekujcie od niego zbyt wiele.
Miejmy nadzieję, że nie znajdzie się nagle parę groszy zaległych dla niego... niech idzie. Obydwie strony będą szczęśliwe.
sorry
ale z logiką u Ciebie na bakier
ta kasa musi się znaleźć bo ponieważ tudzież jak i również są na to kwity
i każdy sąd do którego odda sprawę przyzna mu rację

wyjście jest inne
ta kasa musi się znaleźć
należy mu zapłacić co do grosza
i wtedy sprzedać w cholerę...
byle gdzie choćby do III ligi tajwańskiej
albo I grenlandzkiej

ps. pewnych rzeczy się nie robi. Wie o tym choćby Arek Głowacki. Szacun
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując