Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4218
Stary 03.07.2015, 17:49
choćby dlatego, że jesteśmy w sytuacji kiedy to klub musi wyjść do ludzi, bo tych ludzi brakuje.. co z takiej prezentacji w hali, gdzie przyszło by te same 200 osób co zawsze? bardzo dobry pomysł
Odpowiedz cytując