|
Mnie natomiast dziwi spadek poparcia Nowoczesnej.pl. Przed założeniem partii mieli po 5-10% a teraz tak mało? Cóż to się stało?
Oczywiście tymi sondażami to bym sobie nawet dupy nie podtarł. Wszystko jest ustawiane a debile tym się emocjonują i myslą, że mają jakiś wpływ na politykę i wyniki wyborów. Duda wygrał wybory prezydenckie nie dlatego, że miał poparcie wyższe od Bronka o 6% tylko pewnie o około 26%. Dopiero takie coś spowodowało, że nie dało rady sfałszować wyborów i musieli oddać koronę PiSowi.
Jak to jest w ogóle możliwe żeby ktoś kto chciał głosować na Kukiza lub Nowoczesną zmienił swoje preferencje? Ok, do Kukiza można się przyczepić obecnie ale ta Nowoczesna? Co oni zrobili, że nagle im spało poparcie? Jak to jest możliwe, że ten niby elektorat antysystemowy, który glosował na Kukiza głównie dlatego żeby nie głosować na PO-PiS-SLD-PSL teraz znowu głosuje na PO-PiS? No bo chyba nie na Korwina, RN i innych skoro te partie nadal są w czarnej D.
Śmiech na sali z tymi sondazykami. Ten kto je "przeprowadza" powinien dostać kary finansowe a te media, które to upubliczniają powinny mieć status niewiarygodnych i nierzetelnych.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|