Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17505
Stary 03.07.2015, 15:01
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ja bym sie zainteresowal Ubiparipem -> http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19384

Gdy tylko nie przesladowaly go kontuzje wygladal calkiem dobrze, do tego waleczny jak kazdy Serb i obeznany z liga polska.
Tylko ,że Ubiparib zarabiał w Lechu 60 tyś zł miesięcznie.Na kontrakt jaki mu zaproponował Piast sie nie zgodził.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.07.2015 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując