Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
17505
03.07.2015, 15:01
dynek.pl
napisał(a):
Ja bym sie zainteresowal Ubiparipem ->
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19384
Gdy tylko nie przesladowaly go kontuzje wygladal calkiem dobrze, do tego waleczny jak kazdy Serb i obeznany z liga polska.
Tylko ,że Ubiparib zarabiał w Lechu 60 tyś zł miesięcznie.Na kontrakt jaki mu zaproponował Piast sie nie zgodził.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.07.2015 o godz. 15:09.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA