Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17504
Stary 03.07.2015, 14:57
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ja bym sie zainteresowal Ubiparipem -> http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19384

Gdy tylko nie przesladowaly go kontuzje wygladal calkiem dobrze, do tego waleczny jak kazdy Serb i obeznany z liga polska.
Nie nie .
To slaby pilkarzyna i z tego co pamiętam to wlasnie On przegral rywalizacje z Genkowem o gre w Wisle....
Odpowiedz cytując