Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22511
Stary 03.07.2015, 14:51
Sadlokowo nie chodzi o to, że mu nie płacą. Bo mu płacą, tylko jakąś część mu zalegają. To nie jest tak, że piłkarze nie dostają pieniędzy. Dostają i to 50 razy więcej od Was.
Tu w ogóle nie chodzi o pieniądze.
Sadlokowi chodzi o to, żeby odejść z Wisły jak najszybciej. I jedynym rozwiązaniem dla niego jest dowalenie klubowi (najlepiej publicznie), że niby zaległości itp.
Wtedy rozwiąże kontrakt i pójdzie tam gdzie mu pasuje.
Cwany lis z niego, wie co robi. Dla niego Wisła to tylko miejsce pracy i ma na nasz klub wyj.ebane po całości. Także nie oczekujcie od niego zbyt wiele.
Miejmy nadzieję, że nie znajdzie się nagle parę groszy zaległych dla niego... niech idzie. Obydwie strony będą szczęśliwe.
Ostatnio edytowane przez element : 03.07.2015 o godz. 14:54.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując