Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17502
Stary 03.07.2015, 14:40
Ja bym sie zainteresowal Ubiparipem -> http://www.90minut.pl/kariera.php?id=19384

Gdy tylko nie przesladowaly go kontuzje wygladal calkiem dobrze, do tego waleczny jak kazdy Serb i obeznany z liga polska.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując