Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32373
Stary 03.07.2015, 14:18
Kolejne socjalistyczne fanaberie. Oczywiście, dla Waszego bezpieczeństwa.
Czy polscy kierowcy będą nadal siedzieć cicho, jak mysz pod miotłą? Będą.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rewol...chodach/7sm65v