Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10472
Stary 03.07.2015, 13:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jak to szło? "Moim marzeniem jest gra w .." http://www.dziennikpolski24.pl/artyk...glii,id,t.html

gdzie podziały się u tego faceta ambicje?
A moze nie dostal po prostu propozycji z premier league (taki dziwne ? ), a w nizszych ligach nie chcial kopac.

I tak juz osiagnal wiecej niz chyba kazdy mu przewidywal. Jeden sezon w la liga i do tego kilkanascie mecz, niektore w podstawowym skladzie w bylo nie bylo troche legendarnym klubie jakim jest Deportivo La Coruna.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując