Karherop napisał(a):

A moze nie dostal po prostu propozycji z premier league (taki dziwne ? ), a w nizszych ligach nie chcial kopac.
I tak juz osiagnal wiecej niz chyba kazdy mu przewidywal. Jeden sezon w la liga i do tego kilkanascie mecz, niektore w podstawowym skladzie w bylo nie bylo troche legendarnym klubie jakim jest Deportivo La Coruna.