wszyscy tacy szybcy w ocenach, honor, zasady, a skąd wiecie jak było

My nie płaciliśmy on nie narzekał ale jakby byłą oferta mieliśmy go puścić, przyszła oferta z 7 a my, że nie i co ? podpisaliśmy kontrakt nie płacimy, jest oferta gdzie płacą my też nie

a może Sadlok był już kilka razy i miał obiecaną spłatę i znów nie

zasady i honor działają w każdą stronę. Oczywiście nie mówię, że tak było, może faktycznie zachował się jak przysłowiowa ś...a i wbrew ustaleniom to zrobił a może nie, więc lepiej wstrzymajmy się z ocenami bo łatwo ferować wyroki i obsmarować gościa jak się niewiele wie