Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22507
Stary 03.07.2015, 12:50
wszyscy tacy szybcy w ocenach, honor, zasady, a skąd wiecie jak było My nie płaciliśmy on nie narzekał ale jakby byłą oferta mieliśmy go puścić, przyszła oferta z 7 a my, że nie i co ? podpisaliśmy kontrakt nie płacimy, jest oferta gdzie płacą my też nie a może Sadlok był już kilka razy i miał obiecaną spłatę i znów nie zasady i honor działają w każdą stronę. Oczywiście nie mówię, że tak było, może faktycznie zachował się jak przysłowiowa ś...a i wbrew ustaleniom to zrobił a może nie, więc lepiej wstrzymajmy się z ocenami bo łatwo ferować wyroki i obsmarować gościa jak się niewiele wie
Odpowiedz cytując