najm napisał(a):

|
Ja jednej rzeczy nie rozumiem. Po co Sadlok ostatnio przedłużał kontrakt, żeby go zaraz potem chcieć rozwiązać? Trochę to rzutuje na wiarygodność jego intencji.
|
Całkiem możliwe, że agent go do tego namówił, albo sam wysłał pismo do klubu. To są dopiero s.....ysyny