Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22506
Stary 03.07.2015, 12:33
najm napisał(a):Wyświetl post
Ja jednej rzeczy nie rozumiem. Po co Sadlok ostatnio przedłużał kontrakt, żeby go zaraz potem chcieć rozwiązać? Trochę to rzutuje na wiarygodność jego intencji.
Całkiem możliwe, że agent go do tego namówił, albo sam wysłał pismo do klubu. To są dopiero s.....ysyny
Odpowiedz cytując