Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22505
Stary 03.07.2015, 12:32
najm napisał(a):Wyświetl post
Ja jednej rzeczy nie rozumiem. Po co Sadlok ostatnio przedłużał kontrakt, żeby go zaraz potem chcieć rozwiązać? Trochę to rzutuje na wiarygodność jego intencji.
Po to, żeby odstępne wziąć dla siebie przychodząc z kartą w ręku do innego klubu... chyba logiczne?
Odpowiedz cytując