najm napisał(a):

|
Ja jednej rzeczy nie rozumiem. Po co Sadlok ostatnio przedłużał kontrakt, żeby go zaraz potem chcieć rozwiązać? Trochę to rzutuje na wiarygodność jego intencji.
|
Po to, żeby odstępne wziąć dla siebie przychodząc z kartą w ręku do innego klubu... chyba logiczne?