Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22502
Stary 03.07.2015, 11:44
Panowie, nikt z tego forum nie dziwi się Sadlokowi, że domaga się pieniędzy. S....ysyństwem było pójście z tym do mediów. A liczyłem, że stworzy duet z Guzmicsem w obronie na lata ...
Odpowiedz cytując