|
nie chce kwestionować tego co napisałeś, ale chyba są w życiu jakieś zasady prawda? nie mówię, że wszyscy mają się wywiązywać ze swoich obowiązków jak Głowa, ale chociaż troszkę przyzwoitości bym oczekiwał od chłopaka, który był na dnie, a Wisła mu pomogła... ale to tylko moje zdanie. Niech idzie w ....u.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|