Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22501
Stary 03.07.2015, 11:42
nie chce kwestionować tego co napisałeś, ale chyba są w życiu jakieś zasady prawda? nie mówię, że wszyscy mają się wywiązywać ze swoich obowiązków jak Głowa, ale chociaż troszkę przyzwoitości bym oczekiwał od chłopaka, który był na dnie, a Wisła mu pomogła... ale to tylko moje zdanie. Niech idzie w ....u.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując