|
odnośnie Sadloka...
wg mnie nie powinniśmy mu zapłacić tych zaległości wg jego zasad, tzn on będzie nas zastraszał, a my mamy mu się ugiąć? już zapomniał jak klub wyciągnął do niego rękę gdy był w potrzebie? co za niewdzięcznik!!! on nie jest zawodnikiem godnym zachodu... nie wypłacać, pożegnać i zastąpić juniorem, albo wyróżniającym się zawodnikiem z niższej ligi.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|