Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22499
Stary 03.07.2015, 11:28
odnośnie Sadloka...
wg mnie nie powinniśmy mu zapłacić tych zaległości wg jego zasad, tzn on będzie nas zastraszał, a my mamy mu się ugiąć? już zapomniał jak klub wyciągnął do niego rękę gdy był w potrzebie? co za niewdzięcznik!!! on nie jest zawodnikiem godnym zachodu... nie wypłacać, pożegnać i zastąpić juniorem, albo wyróżniającym się zawodnikiem z niższej ligi.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując