Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71238
Stary 03.07.2015, 10:23
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że jak w robocie pracujesz na pół gwizdka, a szefto zobaczy, to nie masz problemów tylko kasa się zgadza, a za opierdalanie się dostajesz jeszcze premię?
Sadlok niczym specjalnym się nie wyróżniał w ubiegłym sezonie, więc moim zdaniem wypłacić należności i sprzedać komukolwiek w Wiśle Sadloka nie widzę.....
Po pierwsze nie widzialem zeby Sadlok dostawal jakies oficjalne upomnienia od klubu za brak zaangazowanie. (pudlo)
Jesli byli niezadowoleni to mogli przystac na oferte Legii (co za frajerzy chcieli kupic takiego cieniasa >ironia<) albo zaproponowac rozwiazanie kontraktu.

Nic takiego nie bylo wiec mieli swiety obowiazak mu zaplacic.

Jesli sie opierdalam w pracy to pracodawca moze dac mi nagane, pozabawic premii albo zwolnic. Natomiast jesli nie ma do mnie zastrzen to oczekuje normalnej wyplaty na czas!
Odpowiedz cytując