Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71237
Stary 03.07.2015, 10:17
As napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, ze sie celowo podkladal? Jesli sie nie podkladal to zarobil uczyciwie.
Skoro jest nieudolny to
A - Wisla nie powinna go kupowac
B - kibice nie powinni miec bolu dupy, ze chce odejsc.
Rozumiem, że jak w robocie pracujesz na pół gwizdka, a szefto zobaczy, to nie masz problemów tylko kasa się zgadza, a za opierdalanie się dostajesz jeszcze premię?
Sadlok niczym specjalnym się nie wyróżniał w ubiegłym sezonie, więc moim zdaniem wypłacić należności i sprzedać komukolwiek w Wiśle Sadloka nie widzę.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując