Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71236
Stary 03.07.2015, 10:16
Zreszta, o czym tu debatowac.
Gdyby ludzie chodzili na meczce to tematu by nie bylo bo zawodnicy mieliby placone na czas. Ciekawe ile osob wrzucajacych Sadlokowi nie ruszylo dupy na mecz.
Odpowiedz cytując