As napisał(a):

Dlaczego w malo elegancki sposob? Od kiedy to domaganie sie swoich uczciwie zarobionych pieniedzy jest nieeleganckie? Malo eleganckie to jest zwlekanie z zaplaceniem ludziom za prace i w tym samym czasie blokowanie im mozliwosci awansu zawodowego i finansowego.
Widze, ze sporo ludzi sie tutaj mija z logika, Sadlok grajac do tej pory w takich warunkach majac placone co 3 - 4 miesiace zachowal sie conajmniej elegancko.
Przeciez nie jest tak, ze klub dopiero teraz zaczal mu wisiec kase. Poprostu pojawila sie opcja transferu, Wisla postawila veto (mimo iz wisza mu pieniadze!!!) wiec zrobil to co kazdy z nas zrobilby w sytuacji gdyby my firma nie placila wyplaty.
Zanim zaczniecie jechac po Sadloku to sobie odpowiedzcie na jedno pytanie, kto z was zachowalby sie inaczej gdyby mial placone w obcenej firmie raz na 3 miesiace a mial opcje isc do innej firmy gdzie dodatkowo zarabialby wiecej?
|
Bez przesady. Nie jadę po nim. Co więcej, rozumiem motywację. Ale uważam, że mogli to z Gaszyńskim załatwić w zaciszu gabinetu. Chyba, że sprawę spaprał sam Gaszyński, nie traktując Sadloka poważnie. Wtedy pretensji do piłkarza nie mam.
Najprawdopodobniej mam zbyt duże oczekiwania względem ludzi w ogóle.