Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71234
Stary 03.07.2015, 10:09
Odnośnie Sadloka to jest .......enie o Szopenie - wiadomo z jednej strony, że jak podpisujesz kontrakt to zobowiązujesz się go realizować, z drugiej strony nikt z nas nie wie, czy zalegają mu 20 -50 czy 100 tys zł. Nie wierzę, że facet dostaje co 3 pensję, więc takie argumenty są też z dupy. Jedyne wyjście to spłacić gnoja i natychmiast sprzedać, bo u Nas nie będzie miał życia i tle, dla kibica Wisły to po prostu zwykły fiut, nawet jeżeli ma po swojej stronie świętą rację, bo dla kibica klub jest najważniejszy, a dywagowanie o tym jakbym był w jego sytuacji - Panowie Sadlok nie zarabia 1500 miesięcznie, a jest w o wiele lepszej sytuacji niż zdecydowana większość z nas - jak mu niezapłacą teraz, to zapłacą później, a po rozwiązaniu kontraktu w Legii za sam podpis dadzą mu ze 200 tysiaków. Dalej smućcie się nad biednym Maćkiem Sadlokiem.......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując