Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa
Online
#
71233
03.07.2015, 10:07
element
napisał(a):
Najlepiej to obrazują ostatnie mecze które sposób wyjątkowo frajerski przegrywali co spowodowało katastrofę której nikt się nie spodziewał bo gra w pucharach była na wyciągnięcie ręki ale Sadlok i jego kompani postanowili być wyjątkowymi niedorajdami i spierd.olili wszystko. A teraz Sadlok domaga się pieniędzy. Byłyby puchary to byłyby pieniądze na wypłatę. A czemu pucharów i pieniędzy na zaległe wypłaty nie ma to trzeba zapytać Sadloka i jego kolegów.
Sugerujesz, ze sie celowo podkladal? Jesli sie nie podkladal to zarobil uczyciwie.
Skoro jest nieudolny to
A - Wisla nie powinna go kupowac
B - kibice nie powinni miec bolu dupy, ze chce odejsc.
As
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do As
Znajdź inne posty napisane przez As